fbpx

Czy grozi Ci wypalenie zawodowe?

Dajesz z siebie wszystko, a efektów nie widać albo są niezadowalające?

Jesteś wiecznie poirytowana, często boli Cię głowa i masz wrażenie, że nikt Cię nie rozumie?

Jesteś wyczerpana, a zmęczenie nie mija nawet po dobrze przespanej nocy czy weekendzie pełnym odpoczynku?

Wypełnij quiz i sprawdź, czy nie grozi Ci wypalenie zawodowe (a przy okazji zobacz, na co musisz uważać!).

Pomagam zabieganym kobietom dbać o siebie, zaspokajać własne potrzeby i realizować cele w życiu i biznesie bez wyrzutów sumienia. I na własnych zasadach.

O mnie

Nazywam się Dora Brzoskwinia. Jestem multipasjonatką i poliglotką. Od 20 lat pracuję online, a dwa lata temu założyłam markę Zmotywowana.pl i pod jej szyldem motywuję kobiety do bycia dla siebie priorytetem. Dwa razy do roku organizuję autorską konferencję online dla kobiet [zwłaszcza mam] skupioną wokół zagadnień dobrostanu.

Na własnej skórze przekonałam się, jakie konsekwencje ma stawianie siebie na ostatnim miejscu, gdy buduje się biznes swoich marzeń, jednocześnie będąc mamą.

Wypalenie zawodowe, którego doświadczyłam kilka lat temu pomogło mi znaleźć swoją życiową misję i pomysł na biznes w rytmie slow, w którym motywuję kobiety do dbania o siebie, zaspokajania własnych potrzeb i sięgania po marzenia, zarówno w życiu osobistym, jak i w biznesie. A to wszystko w zgodzie ze sobą, bez wyrzutów sumienia i na własnych zasadach.

Marzę o tym, by spełnione, wypoczęte kobiety przestały być jak Yeti. Niby każdy o nich słyszał, ale jeszcze nikt nie widział.

Czy grozi Ci wypalenie zawodowe?

Wypełnij quiz i sprawdź, czy nie grozi Ci wypalenie zawodowe (a przy okazji zobacz, na co musisz uważać!)

Name
E-mail